Naše služby

Montáž plynových kotlů

Zajistíme montáž plynových kotlů vybraných značek a jejich následné uvedení do provozu autorizovaným technikem. Toto je nutný poslední krok k ochraně spotřebitele ať už z důvodu případné reklamace, nebo předpisů. 
 

Plynařské služby

Máte problém? Bojíte se plynu?  My ho zvládneme, plynu se nebojíme. Vyřešíme zapojení plynového sporáku, či jen výměnu nevyhovující plynové hadice. Byl Vám zjištěn únik plynu na Hlavním uzávěru ( HUP ), nebo cítíte plyn v bytě? Obraťte se na nás. 

Instalatérské služby

Stane se nám při zakázce, že je potřeba upravit stávající systém rozvodů. Proto ani instalatérská práce nám není cizí a neřekneme Vám - obraťte se na někoho jiného a zavolejte nás až to budete mít připravené. My to prostě uděláme.

Servis, údržba a kontrola

Servisní prohlídka sice nemůže zcela zabránit poruše, eliminuje však problémy, které vznikají při zanedbávání pravidelné údržby zařízení. Jako je špatná účinnost, poškození hořáku, či výměníku, možná netěsnost spojů (plynových i vodních). Dále pak možný únik spalin do okolí kotle atd. Průměrný čas servisní prohlídky je min 1 hodinu. Někdy i více. Pokud vám někdo provádí servis za 10 minut, je schopen jen lehce ověřit stav ale rozhodně nemůže provést povinné úkony nutné při servisní prohlídce. Tím přímo ohrožuje funkčnost zařízení a pochopitelně i vaše zdraví. 
 

Tepelná čerpadla

Aktuálně máme certifikaci k instalaci a následnému servisu tepelných čerpadel značek Viessmann, De Dietrich, Baxi, Immergas. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat. 

 Kontakt

Havarijní služba

Víme, že být v zimě bez tepla, není moc příjemné. Proto pro naše stálé zákazníky nabízíme havarijní servis. Snažíme se vždy zákazníkovi vyjít vstříc s co nejkratším termínem příjezdu technika. 

 

Topenářské služby

Umíme je udělat. Chcete nový radiátor, nebo jich máte málo. Zvětšili jste dům o další místnost, nebo nemáte ani rozvody po bytě, domě. Chcete nové podlahové vytápění ? Potřebujete novou regulaci? Zavolejte a můžeme se domluvit.